Grįžti atgal

Atlikto darbo aprašas (blog)

IfWeTravel.com

2019.02.09

Sėkmingai padirbėjus su lietuviškomis paskolų affiliate svetainėmis, sumąsčiau pabandyti kažką kito affiliate rinkoje už Lietuvos ribų. Galiausiai apsistojau ties skrydžių bilietais ir viešbučiais, iš to gimė IfWeTravel.com.

Svetainė skaidyta į dvi dalis, pirmoji - skrydžių bilietų ir viešbučių paieška, antroji - blog'as su straipsniais turinio talpinimui ir SEO naudai.

Pridėtos populiariausios kelionių kryptys visame pasaulyje ir kiekvienoje iš jų atitinkamai patalptinti skrydžių/viešbučių pasirinkimai jose, taip pat atskira skiltis su tuometiniais pigių skrydžių pasiūlymais.

Atlikta vidinė SEO optimizacija pagal pagrindinius raktažodžius, atitinkamai išdėliotas turinys. Suprogramuota unikali administratoriaus zona visos svetainės turinio valdymui, bei parašyta valiutos keitimo funkcija pačioje svetainėje tarp EUR/USD.

Vidiniam turiniui patalpinti 5 unikalūs, svarbūs kelionių tematikoje straipsniai ("6 Best Places to Travel on a Budget", "4 Most Common Travel Scams (and how to avoid them)", "How To Find Cheap Flight Tickets", "Should you buy travel insurance or not?", "5 Tips On How To Save Money For Travel"). Bendrai šie strapisniai sudarė ~3000 žodžių turinį. Kadangi straipsnių temos itin naudingos keliautojams, straipsnių patalpinimas buvo naudingas ne tik SEO, bet ir ateinančiam srautui pasilikti svetainėje ir naršyti toliau.

Puslapio nuotrauka (norėdami priartinti nuotrauką - paspauskite ant jos):

Rimas © WebWorld.lt