Grįžti atgal

Atlikto darbo aprašas (blog)

Ketai.lt, EismoBilietai.lt, Teorija.lt

2017-2019

Be jau anksčiau aprašyto KETegzaminas.lt projekto, buvau sukūręs dar tris ket testų kategorijos tipo puslapius - tų pačių 2017 m. gale Ketai.lt, kiek vėliau EismoBilietai.lt ir dar vėliau - Teorija.lt

Visi keturi projektai buvo labai stipriai optimizuoti iš SEO pusės, todėl jau greit po paleidimo užimdavo pozicijas 2 - 3 google puslapiuose pagal pagrindinius raktažodžius, kai nebuvo daryti jokie išoriniai SEO darbai.

Tai nebuvo kopijos, atvirkščiai, vienintelis bendras dalykas tarp jų buvo mano pačio KET klausimų duom. bazė, ant kurios sukosi visi keturi projektai, be to, skyrėsi tiek pati KET testų sistema, tiek pačių projektų duomenų bazės struktūros ir išplanavimai.

Pagrindinis tikslas turėti keturis tokios pačios tematikos puslapius, buvo šiek tiek užkišti ir pasiimti didesnę rinkos dalį, taip pat, testuoti ir bandyti įvairius marketingo kanalus, kad srautas į visus keturis puslapius būtų siunčiamas iš skirtingų šaltinių, tokiu būdu atsirinkau patikimiausius srautus.

Kadangi su lietuvių rinkos svetainėmis nebedirbu, iki 2020 m. pradžios, trys iš keturių svetainių buvo parduotos, pasilikta tik viena iš jų tolimesniems eksperimentams.

Keletas nuotraukų (norėdami priartinti nuotrauką - paspauskite ant jos):

Rimas © WebWorld.lt