Grįžti atgal

Atlikto darbo aprašas (blog)

Paskoloms.lt

2019.03.14

Dar vienas paskolų affiliate projektėlis, iš išvaizdos ir turinio labai panašus į praeitą projektą Kreditine.lt. Pagrindinis ir didžiausias skirtumas tas, kad Paskoloms.lt buvo žymiai stipriau orientuotas į SEO optimizaciją, pagrindinis projekto tikslas buvo išsitestuoti - kiek laiko užtruks paleidus projektą su turiniu, nevykdant jokių papildomų išorinio SEO darbų, kol puslapis pats veikdamas autopilotu atneš pirmąjį pelną.

Vidiniam turiniui parašyti 9 straipsniai paskolų tematika, pagal populiarius ir konkurencingus raktažodžius. Bendrai visi 9 straipsniai sudarė turinio iš ~3900 žodžių. Atlikta vidinė SEO optimizacija ir svetainė paleista į dienos šviesą, nuo to laiko liko tik laukti, kol Google suindeksuos svetainę savo paieškos sistemoje. Kaip ir minėjau, vienintelis pranašumas buvo vos vidinė SEO optimizacija, papildomai nebuvo perkamos jokios reklamos, nebuvo daroma išorinė SEO optimizacija, nebuvo perkami jokie papildomi straipsniai ar backlink'ai.

Turint omenyje bandytų iškelti raktažodžių konkurenciją ir tai, kad buvo dirba vien tik vidine SEO puse, rezultatai labai nustebino. Panašu, kad Google'ui patiko svetainėje patalpintas turinys, nes vos po poros savaičių, nemaža dalis raktažodžių įgavo 20-30 pozicijas paieškos sistemoje, o trečios savaitės pradžioje įkrito ir pirmasis komisinis mokestis - pelnas.

Puslapio nuotrauka (norėdami priartinti nuotrauką - paspauskite ant jos):

Raktažodžių pozicijos (norėdami priartinti nuotrauką - paspauskite ant jos):

Rimas © WebWorld.lt