Grįžti atgal

Atlikto darbo aprašas (blog)

SMS Pažinčių projektai

2016.11, 2017.08, 2017.12, 2018.03, 2018.04

Trys SMS pažinčių tematikos tinklapiai: Pabendraukim.lt, Sex-Pazintys.lt, Pazintis.eu

Pabendraukim.lt kartu su Facebook grupe "Pažintys kiekvienam" (40 000 narių) įsigyjau ~2016.11 ir pradėjau vystyti.

2017 metų viduryje paleidau antrą pažinčių projektą: Sex-Pazintys.lt, kurio rezultatais likau nustebęs iš pirmojo mėnesio.

Antrajam tinklapiui šiek tiek įsivažiavus, 2017.08 bendras projektas parduotas aukcione.

2017 metų pabaigoje paleidau dar vieną sms pažinčių svetainę - Pazintis.eu, kuri taip pat buvo parduota už kelių savaičių.

Visi trys pastarieji puslapiai (Pabendraukim.lt, Sex-Pazintys.lt, Pazintis.eu) buvo paleisti ant internete, sms pažinčių tinklapių sferoje, gerokai paplitusio „scripto“ Drupal 7 varikliuke. Šių tinklapių tikslas buvo kuo labiau susipažinti su sms pažinčių niša, išstudijuoti marketingo strategijas ir rasti geriausius sprendimus, kuriuos vėliau galėčiau pritaikyti, būtent dėl to šie tinklapiai pas mane ilgai ir neužsibuvo.

2018'ais metais atsiradus šiek tiek laisvo laiko nusipirkau Erotinis.lt domeną ir nusprendžiau išbandyti seniau įgytas žinias ir ant šio domeno parašiau šiokią tokią pažinčių skelbimų sistemą. Prieš tai naudotame Drupal 7 buvusi sistema turėjo apmokestintą skelbimų įdėjimą, peržiūrėjimą ir pašalinimą, darydamas savo sistemą pasirinkau kitokią strategiją. Padariau mokamą tik skelbimo įdėjimą tam, kad žmogaus, išsiuntusio sms žinutę su skelbimo įdėjimo raktažodžiu, telefono numeris būtų automatiškai nuskaitytas ir prirašytas prie jo talpinamo skelbimo. Taip dariau tam, kad išvengti netikrų arba svetimų skelbimų talpinimo. Reikėjo atlikti dar kelis eksperimentus, tad eksperimentams pasirašiau antrą tokio pačio pobūdžio svetainę - SMSaistra.lt, atlikus eksperimentus ji tapo nebereikalinga, todėl buvo parduota, o toliau dirbta ties Erotinis.lt. Erotinis.lt atlikau stiprią vidinę SEO optimizaciją, neilgai trukus pastebėjau pagrindinių raktažodžių pozicijų kilimus Google paieškos sistemoje, o dar po šiek tiek laiko tinklapyje pradėjo rinktis pastovus lankytojų srautas nieko nedarant. Nors sms pažinčių tipo svetainių mada seniausiai praėjusi, buvo įdomu susipažinti su šia niša ir netgi iš jos pasipelnyti.

Keletas nuotraukų (norėdami priartinti nuotrauką - paspauskite ant jos):


Rimas © WebWorld.lt